Предмет: Физика,
автор: Nasxs
До пружини підвішений вантаж масою 200 г. Знайти жорсткість пружини, якщо вона під дією ваги цього вантажу подовжилася на 4 см.
Ответы
Автор ответа:
2
Решение:
F=mg=0,2•10=2 H
k=F/x=2/0,04=50 H/м
F=mg=0,2•10=2 H
k=F/x=2/0,04=50 H/м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: karinkapozovik9
Предмет: Химия,
автор: Tamara020971
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Almazwolf
Предмет: Математика,
автор: gusew7kaja