Предмет: Химия,
автор: dodayhomka
Яку кількість рeчовин становить 318г. NaCO3
Ответы
Автор ответа:
2
v=m/M
M(Na2CO3)=106 г/моль
v=318/106=3 моль
M(Na2CO3)=106 г/моль
v=318/106=3 моль
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: lohlohovich11
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: BARCA2212
Предмет: Математика,
автор: kzubareva204
Предмет: Математика,
автор: bibok1
Предмет: Литература,
автор: Саша000043