Предмет: Химия,
автор: zhfvpyt
визначить килькисть речовини та масу оксиду що утворився при повному згоранни 16г сирки
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(S)=16г
m(SO2)-?
n(SO2)-?
16г хг
S+O2=SO2
32г 64г
х=16г·64г/32г=32г (це маса сульфур(IV)оксиду)
n=m/M M=Mr M(SO2)= 32+16·2=64г/моль
n(SO2)=32г/64г/моль=0,5моль (це кількість речовини сульфур(IV)оксиду)
Звичайно, що кількість речовини сульфур(IV)оксид ми можемо також дізнатися по рівнянню:
16г хмоль
S+O2=SO2
32г 1 моль
х=16г·1моль/32г=0,5моль (це кількість речовини сульфур(IV)оксиду)
m(S)=16г
m(SO2)-?
n(SO2)-?
16г хг
S+O2=SO2
32г 64г
х=16г·64г/32г=32г (це маса сульфур(IV)оксиду)
n=m/M M=Mr M(SO2)= 32+16·2=64г/моль
n(SO2)=32г/64г/моль=0,5моль (це кількість речовини сульфур(IV)оксиду)
Звичайно, що кількість речовини сульфур(IV)оксид ми можемо також дізнатися по рівнянню:
16г хмоль
S+O2=SO2
32г 1 моль
х=16г·1моль/32г=0,5моль (це кількість речовини сульфур(IV)оксиду)
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: sukhotinavaleria
Предмет: Английский язык,
автор: rymaruknat
Предмет: Физика,
автор: silversilverstr
Предмет: Физика,
автор: Lebedev5881