Предмет: Русский язык, автор: Anonim54385

Помоги написать сочинение на тему:Книга,которая мне дорога)

Ответы

Автор ответа: Artanis45
2
Я читаю много книг. Особенно мне нравятся произведения о приключениях и волшебстве, всяких чародеях, феях и волшебных вещах. И поэтому моя любимая книжка — это «Волшебник Изумрудного города» . Ее написал Александр Волков. Точнее, я люблю всю серию книг о приключениях девочки Элли в Волшебной стране. Сюда входят еще «Урфин Джюс и его деревянные солдаты» , «Семь подземных королей» .

Мне нравятся книги о Волшебной стране за выдумку, с которой они написаны. В них оживают даже неживые предметы. Железный Дровосек ходит и говорит, деревянные солдаты идут на войну. Даже чучело Страшила, набитое соломой, оказывается очень умным и изобретательным.

Летучие Обезьяны слушаются владельца Золотой Шапки, а королева мышей является на звук волшебного свистка. В финале «Волшебника Изумрудного города» чудесные серебряные башмачки переносят Элли по воздуху домой, в Канзас.

Книга добрая и веселая. В ней всегда побеждает добро. А злые колдуны, такие как Урфин Джюс, Гингема и Бастинда, бывают наказаны.

Иногда мне даже хочется попасть в эту Волшебную страну, потому что она кажется мне настоящей. Раз злых волшебниц в ней больше нет, то бояться там нечего. А жители Волшебной страны — это очень добрые и смешные человечки.

Я часто перечитываю «Волшебника Изумрудного города» и книжки-продолжения заново. Моя любимая книга мне никогда не надоедает. Я даже представляю себе в виде фильма, как Элли с друзьями путешествует по Волшебной стране.

Anonim54385: Спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: elenasarafanyk
Предмет: География, автор: gutsiloskiepko
Помагите срочно даю 100 балов Практична робота
Тема: Визначення на топографічній карті географічних та прямокутних координат окремих точок, географічних і магнітних азимутів, абсолютних і відносних висот точок, падіння річки.
Мета: удосконалити та розширити знання про системи позиціювання об’єктів на місцевості (географічні та прямокутні координати), способи визначення відстаней, напрямків, висот, удосконалити навички використання топографічних карт, планів.
Хід уроку
Вам відомо, що таке кадастр? Це упорядкована геоінформаційна система про правове, природне, господарське, економічне та просторове положення об’єктів, що підлягають обліку. Її створено на основі того, що кожна точка земної поверхні має унікальні координати, за допомогою яких можна визначити межі земельної ділянки з точністю до сантиметра. Раніше закріплення поділу своїх ділянок люди здійснювали за допомогою огорож, орієнтували межі на якісь об’єкти, наприклад дерева, колодязі, форми рельєфу тощо. Але усі вони можуть з часом змінюватися.
Навіть не усі кордони держав у світі демарковані, але землі при цьому не стають «диким полем», вони мають певний статус. Це лише один з прикладів практичної значимості геодезично-топографічних знань. Сьогодні ми потренуємося їх застосовувати.
Пригадайте:
- В яких одиницях вимірюють географічні координати? В яких — прямокутні? Як це відображає їх принципову відмінність?
- Від якого меридіана починається відлік колон 6-градусних зон?
- Що таке масштаб? В яких видах його записують на топографічних картах?
- Назвіть спільні та відмітні способи відображення рельєфу на топографічних картах і фізичних.
- Назвіть кути орієнтування на місцевості.
- Що таке падіння, похил річки? Формули їх розрахунку.
Виконати завдання
Виконання роботи здійснюється за частиною листа топографічної карти на малюнку.

Завдання
1. Знайдіть на топографічній карті висотні точки М 197,1 і 201,6 і визначте:
а) їхні географічні координати;
б) відстань між ними.
2. Знайдіть на топографічній карті селища Кушівка, Зоряне, Багряне, Федорівка, Ведмедівка і визначте відстань між селищами:
а) Кущівка і Зоряне;
б) Ведмедівка і Багряне.
в) Федорівка і Зоряне;
г) Федорівка і Ведмедівка.
3. Визначте географічний (істинний) і магнітний азимути від висотної точки М 197,1 до висотної точки 201,6.
4. Визначте географічний (істинний) азимут від:
а) сел.Зоряне до сел.Ведмедівка;
б) сел.Багряне і сел.Федорівка
в) сел.Багряне і сел.Кушівка;
г) сел.Ведмедівка і сел.Багряне.
5. Група учнів отримала завдання: «Пройти маршрутом від сел. Кушівка 3750 м за азимутом 110°, а потім ще 3250 м за азимутом 155° та повернутися назад, дослідивши територію». Визначте:
а) селища, на яких робили виміри учні для подальшого маршруту;
в) істинний азимути, за якими учні мали б повертатися;
г) відстань, яку пройшли учні.
6. Знайдіть на топографічній карті найвищу й найнижчу абсолютну висоту точки на місцевості та визначте відносну висоту між ними.
Висновок: