Предмет: Физика,
автор: gack1582
Яка маса тіла на яке діє сила тяжіння 2Н
Ответы
Автор ответа:
0
Fтяж =mg g=10м\с2
m=0,2кг=200гр
m=0,2кг=200гр
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Muneef
Предмет: География,
автор: kydrania12
Предмет: Математика,
автор: 325689
Предмет: Алгебра,
автор: Indira0601