Предмет: Физика, автор: udav123ert

Електричну лампочку приєднано до мережі з напругою 220 В. Визначте опір лампочки, якщо сила струму в ній дорівнює 0,25 А.Відповідь дати в Омах (ТІЛЬКИ ЧИСЛО)

пжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж 20 балов

Ответы

Автор ответа: vasyael
11
220/0.25=880ом
ответ: 880ом
Автор ответа: VseZnaika2018
34
U=220 B
I=0.25 A
R-?
R= \frac{U}{I} =  \frac{220}{0.25} = 880 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: сохарокватсон