Предмет: Физика,
автор: udav123ert
Якщо напруга на резисторі становить 8 В, то сила струму дорівнює 0,2 А. За якої напруги сила струму через резистор дорівнюватиме 0,3 А?
Ответы
Автор ответа:
11
напруга=ток*опір
8=0.2*R,
R=
=40 Ом
шукане напруга
U=40*0.3=12 вольт
R=
U=40*0.3=12 вольт
slevo2216:
Кто вам даёт такие "сложные задачи"?
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: dimaprisadin
Предмет: Русский язык,
автор: skrty
Предмет: Русский язык,
автор: innabanova076
Предмет: Обществознание,
автор: ruuut
Предмет: Алгебра,
автор: kat0321