Предмет: Математика,
автор: 23454364768
Допоможіть будь-ласка!
Для виготовлення напою взяли 3 л малинового сиропу за ціною 46 грн. за 1 л і 23 л джерельної води за ціною 2 грн. за 1 л.
Яка ціна 1 л отриманого напою?
Ответы
Автор ответа:
5
Это будет средняя цена закупки
Всю стоимость делим на весь объем.
РЕШЕНИЕ
1) 46 грн * 3 + 2 грн *23 = 46*4 = 184 грн - полная стоимость.
2) 3 л + 23 л = 26 л - весь объем
3) 184 грн : 26 л = 7 1/13 грн/л - цена напитка - ОТВЕТ
Всю стоимость делим на весь объем.
РЕШЕНИЕ
1) 46 грн * 3 + 2 грн *23 = 46*4 = 184 грн - полная стоимость.
2) 3 л + 23 л = 26 л - весь объем
3) 184 грн : 26 л = 7 1/13 грн/л - цена напитка - ОТВЕТ
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: naumenkoeva2801
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: KopTe3
Предмет: Математика,
автор: lelikct2013