Предмет: Математика,
автор: lpauk
До нового навчального року звірятам-першокласникам закупили 9 Лісосих буквариків по 20 грн кожний і стільки ж альбомів Умілі лапки по 4 грн.Яка вартість усієї покупки?
Ответы
Автор ответа:
0
9*20=180
9*4=36
180+36=216(грн)
9*4=36
180+36=216(грн)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: tatanakergilova
Предмет: Математика,
автор: Mddsa
Предмет: Алгебра,
автор: lena19992304
Предмет: Математика,
автор: Саша170308