Предмет: Физика, автор: kolya20012607

визначте з якою лінійною швидкістю рівномірно рухалося тіло по колу,радіус якого 40 м,якщо за 8 хв воно здіснило 40 обертів.

Ответы

Автор ответа: инкогнитоХ2
1
8 хв=  480 с
Т(періодно 1 оберту)= 480\40=12с
V(швидкість)=2ПR\T
V=2*3.14*40\12=21 м\с

Похожие вопросы