Предмет: Физика,
автор: annb47632
тіло вільно падає на землю з певної висоти на землю . у момент падіння на землю його швидкість = 30м/с. з якої висоти впало тіло
Ответы
Автор ответа:
68
По закону сохранения энергии m*g*h=m*V^2/2
h=V^2/2*g=30^2/2*10=45 м
h=V^2/2*g=30^2/2*10=45 м
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Stalker88667886445
Предмет: Українська мова,
автор: liananinel
Предмет: Биология,
автор: ghghghghgh58754
Предмет: Математика,
автор: tanyamaksimova5
Предмет: Математика,
автор: света391