Предмет: Химия,
автор: nastysbond2003
Обчисліть масу і кількість речовини атомів Гідрогену в одній молекулі метану.
Вычислите массу и количество вещества атомов водорода в одной молекуле метана
Ответы
Автор ответа:
1
CH4 (маленькое 4)=Ar / Mr x 100%=4/12 x 100=33,3%
масу гідрогену визначаємо за формулою n=m / M звідси
m=Mn = 33,3 x 4 = 133,2 г
масу гідрогену визначаємо за формулою n=m / M звідси
m=Mn = 33,3 x 4 = 133,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: unknown3349
Предмет: Информатика,
автор: KoJIJIeGa
Предмет: Русский язык,
автор: anna280930
Предмет: Математика,
автор: норим