Предмет: Физика, автор: Vovandr098

Рівнодійна двох сил прикладених до однієї точки тіла і спрямованих в одну сторону дорівнює 250Н. Якщо ці сили спрямовані в протилежні сторони то їх рівнодійна дорівнює 30Н. Визначте сили що діють на тіло. Пожалуйста помогите!!!!!!!!!!!! Завтра фізик

Ответы

Автор ответа: proton4uk
18
F1+F2=250H
F1-F2=30H

F1=250H -F2
F1=F2+30H

250H-F2=F2+30H
2F2=250H-30H
2F2=220H
F2=110H

F1=250H-110H
F1=140 H
Похожие вопросы