Предмет: Химия,
автор: ninas4
Укажіть число молекул сульфітної кислоти(H2SO3), що відповідає кількості речовини 0,5моль
Ответы
Автор ответа:
3
N=n*Na
N=0.5*6.02=3.1*10(23 степени)
N=0.5*6.02=3.1*10(23 степени)
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: gulaledko
Предмет: Физика,
автор: mnipayt
Предмет: Математика,
автор: katiks164
Предмет: Химия,
автор: Vitalik2313
Предмет: Математика,
автор: tsomyk