Предмет: Физика, автор: kozoriz02

На повороті при швидкості 20м/с автомобіль рухається з
доцентровим прискоренням 5 .м/с2.Визначити радіус повороту.

Ответы

Автор ответа: fatt52
18
v=20 м/с    a=5 м/с2    R=?
===
a=v²/R
R=v²/a=400/5=80 м
=========================
Автор ответа: Аноним
5
a=V^2/R; R=V^2/a=400/5=80 м - это ответ.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: anastasiazvagolskaa4
Предмет: Математика, автор: martasidoechuk45