Предмет: Физика,
автор: anyaradzivon
якою є відстань до літака якщо сигнал радіолокатора після відбивання від літака повернувся до радіолокатора через 0.0002 с
Ответы
Автор ответа:
6
Если правильно поняла перевод:
L=c*t=3*10^8*2*10^-4=6*10^4 м=60 км
L=c*t=3*10^8*2*10^-4=6*10^4 м=60 км
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: jeksiwey
Предмет: Геометрия,
автор: qq6256323
Предмет: Математика,
автор: limimiks
Предмет: Английский язык,
автор: otesaruzan6
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним