Предмет: Химия,
автор: darina256490
ПОМОГИТЕ!!!!!!!РЕШИТЕ ХОТЯ БЫ ОДНУ!!!!!!БУДУ БЛАГОДАРНА!!!!!!
Де більше молекул:в 1г водню чи в 5г кисню?У скільки разів?Відповідь підтвердіть необхідними розрахунками.
У якій масі кальцій оксиду (СаО) міститься кальцій масою 10кг?
Ответы
Автор ответа:
3
1)n(H2O)=1г/18г моль=0,0555(5)моль
N=NA*n=0.0555моль*6,02*10^23=0.3344(4)*10^23 молекул
n(O2)=5г/32г моль=0,15625моль
N=NA*n=0.15625*6.02*10^23=0.940625*10^23 молекул
В кислороде больше
N(O2)/N(H2O)=в 2,81 раз
2)Пропорцией:
10 000 г-40г/моль кальций
x г-56г/моль
x= 14000u=14кг
N=NA*n=0.0555моль*6,02*10^23=0.3344(4)*10^23 молекул
n(O2)=5г/32г моль=0,15625моль
N=NA*n=0.15625*6.02*10^23=0.940625*10^23 молекул
В кислороде больше
N(O2)/N(H2O)=в 2,81 раз
2)Пропорцией:
10 000 г-40г/моль кальций
x г-56г/моль
x= 14000u=14кг
TheMrChernik:
56г-оксид кальция
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: maksmochulski
Предмет: Математика,
автор: amirovrevan5
Предмет: Немецкий язык,
автор: Katiemh
Предмет: Математика,
автор: maxsboris18russ