Предмет: Физика, автор: Девчулечка1красотуля

На яку максимальну висоту над поверхнею землі може піднятися підкинуте тіло масою 500 грам якщо в момент кидання кінетична енергія тіла дорівнює 200Дж?

Ответы

Автор ответа: dimanchyck2000
0
СІ: 500 г = 0,5 кг
У точці, де висота буде максимальною, кінетична енергія буде рівною 0, натомість повна енергія складатиметься тільки з потенціальної. У момент кидання кінетична енергія - 200 Дж; потенціальна - 0, адже висота над поверхнею землі - 0, відповідно знаходимо, що повна енергія тіла - 200 Дж, потенціальна енергія на максимальній висоті - 200 Дж
Eп. = mgh => h = Eп./mg
h = 200/0,5*10 = 40 м
Відповідь: 40 м
Автор ответа: dimanchyck2000
0
Якщо потрібно з дано, напишіть, будь ласка, у коментарі
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: katylvk
Предмет: Математика, автор: Leravedernikova