Предмет: Химия, автор: 87783917480

1.Мөлшері 1,5 моль көміртек (IV) оксидінің массасын табыңдар. Газдың осы мөлшері қалыпты жағдайда қанша көлем алатынын есептеңдер.
2.Массасы 460 г азот (IV) оксиді қалыпты жағдайда қандай көлем алады?
есептеу жолдары
5 м3 метанды CH4 толық жағу үшін қанша көлем оттек газы қажет?
ЕСЕПТЕР ЖОЛДАРМЕН ШЫГАРП БЕРИНДЕРШ ПЛИЗ

Ответы

Автор ответа: Subin2405
0
Mr(CO2)=12+2×16=44г/моль
m(CO2)=1,5×44=66г
V(CO2)=1,5×22,4=33,6л

Ж: 66г ; 33,6л
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: zakirovaaisa0
Предмет: Математика, автор: vladislava25