Предмет: Математика, автор: bulankinkirill

За 600 граммов масла и 1,4 кг творога заплатили 103 руб. 80 коп. Какова цена 1 кг творога если 1 кг масла стоит 75 руб.

Ответы

Автор ответа: 100603allna
0
0,6кг + 1,4 кг   = 103,8руб

1кг            75р
           x
0,6кг         x р


75*0,61=45р- за 0,6 кг масла

103,8-45= 58,8р- за 1,4 кг творога

1,4 кг        58,8р
           x
1 кг          X р

58,8*11,4=42р- за 1 кг творога

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: Fraiuop3678
Установіть відповідність між героєм і реплікою.
А “Як побрачимся, тоді полюбите!.. Любов – ета злодійка приходить зря, сьогодня нєт єйо, а завтри вот она! Та ви ще мене не знаєте!”
Б “Красовський на лікаря вивчився, то йому і шляхетство пристало. Тепер він їздить у калясі, його вже крізь щаблі не протягнеш, а бумаги — тьфу!”
В “Наглядай, щоб другі робили, а сама надінь мені зараз нове, плаття, помий гарненько руки та й сиди, як панночці слід. Та руки, руки мені мий разів три на день, не жапій мила”
Г “А тн збереться компанія, та поїдемо на Сугаклей, варимо кашу, ловимо рибу, печеруємо раки ілі запиваємо трсхпробною і співаємо у рамбамбулі!”
Д “А мені вже обридло ждать і ховаться од людей. Сьогодня скажу своєму батькові, щоб побалакав з твоїм, а після провід і поженися”
1 Микола                                                    2 Степан
3 Гервасій                                          4 Націєвський