Предмет: Физика,
автор: Elyasamohina36
Задача:поїзд масою 3000т йде з постійною швидкістю 8м/с.коефіцієнт тертя дорівнює 0,04. Яку потужність розвиває тепловоз?
Ответы
Автор ответа:
0
m=3*10^6 кг v=8 м/с μ=0,04 N=?
===
N=A/t=F*v
F=μ*N=μ*m*g
N=μ*m*g*v=0.04*3*10^6*10*8=0.96*10^6 Вт (0,96 МВт=960 кВт)
==========================================
===
N=A/t=F*v
F=μ*N=μ*m*g
N=μ*m*g*v=0.04*3*10^6*10*8=0.96*10^6 Вт (0,96 МВт=960 кВт)
==========================================
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: demandbezobrazie
Предмет: Окружающий мир,
автор: ksuchama883
Предмет: Химия,
автор: nubas1k
Предмет: Математика,
автор: ЖЕСТЕСТОП
Предмет: Алгебра,
автор: SlaDkaYa10