Предмет: Химия,
автор: Ksksksks0007
Обчисліть кількість речовини кисню, що витратиться на згоряння 5 моль кальцію Ca
Ответы
Автор ответа:
0
2Са+О2=2СаО
по рівнянню на згорання 2 моль Са витрачається 1 моль кисню(вдвічі менше), значить на згорання 5 мольСа витратиться 5/2=2,5 моль кисню
по рівнянню на згорання 2 моль Са витрачається 1 моль кисню(вдвічі менше), значить на згорання 5 мольСа витратиться 5/2=2,5 моль кисню
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: serebryanskaya2355
Предмет: Биология,
автор: Pusen
Предмет: Физика,
автор: udkinaolga794
Предмет: История,
автор: sabirovalex