Предмет: Русский язык, автор: krasovsky

Помогите срочно, составьте схему предложения:
Роняет лес багряный свой убор, серебрит мороз увянувшее поле, проглянет день как будто поневоле и скроется за край окружных гор.

Ответы

Автор ответа: aliona445Lika
5
[  ], [  ],  [  ].
Это бессоюзное сложное предложение, состоит из 3-х частей. Отношения между частями - перечислительные, одновременность.

Автор ответа: Лёля12345678901
3
Вот. Это схема предложения.
Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: История, автор: idead7263





Виберіть серед поданих уривків з «Порівняльних життєписів» Плутарха ті, які стосуються Перікла.

А. «...Бажаючи залишити всі вищі посади за заможними, як було й колись... увів оцінку м на громадян. Так, тих, хто виробляв у сукупності п'ятсот мір продуктів, як сухих, так і рідких, він поставив першими...

Б. «... Коли було покладено край розбрату і в державі запанували єдність і згода, він нав'язав свою владу Афінам і підкорив собі все, що належало афінянам внески союзників, війська, флот, море».

В. .. Прізвисько "Олімпієць" закріпилося за ним головним чином через його дар красномовства, він "метав громи і блискавки", коли промовляв до народу...»

Г. ... Він виніс на розгляд народу плани велетенських споруд, які можна було збудувати працею багатьох ремісників протягом тривалого часу, аби населення, яке залишалося в місті, могло користуватися державними прибутками нарівні з тими, хто служив у флоті чи брав участь у походах.

Д..Він не догодив ні тій, ні іншій стороні: заможних він озлобив скасуванням боргових зобов'язань, а бідних - ще більше - тим, що не зробив переділу землі, на який вони сподівалися, і, за прикладом Лікурга, не встановив повної рівності життєвих умов.

Е. «Він розпорядився, щоб усі дотеперішні борги скасувати і на майбутнє ніхто не мав права давати позички під "запоруку особи"».

Є. «Тілесних вад він не мав, тільки голова була довгаста й надто ве лика... Через те його на всіх статуях зображено із шоломом на голові».

Ж. «У місті можна було побачити, як він ходив лише по одній вулиці - тій, що вела на площу і в Раду. Він не відвідував звані обіди і відмовився від усілякого товариського життя...»

3. «Як стратег він славився насамперед своєю обережністю: він ні коли не рвався непродумано до битви, якщо вона була зв'язана з великим ризиком і результату її не можна було передбачити».




СРОЧНО БУДЬ-ЛАСКА ​