Предмет: Физика,
автор: вова877
чому дорівнює довжина хвилі яка випромінюється передавачем якщо період коливань дорівнює 0,2*10-6
Ответы
Автор ответа:
0
л=c×T
c=3×10 у 8 степені
л=3×10 у 8 степені×0.2×10 у -6 степені=0.6×10 у 8 степені×10 у -6 степені=60м
В:60м
c=3×10 у 8 степені
л=3×10 у 8 степені×0.2×10 у -6 степені=0.6×10 у 8 степені×10 у -6 степені=60м
В:60м
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: gmozi
Предмет: Українська мова,
автор: Mat019
Предмет: Физика,
автор: egorakostin
Предмет: Математика,
автор: alwabbav
Предмет: История,
автор: mrmilk007