Предмет: Математика,
автор: марі4326
За 5 кг цукерок і 4 кг печива заплатили 310 грн.Скільки коштує 1 кг цукерок і скільки 1 кг печива,якщо 3 кг цукерок дорожчі за 2 кг печива на 76 грн
Ответы
Автор ответа:
0
х грн/кг - стоимость конфет
у грн/кг - стоимость печенья
5х+4у=310
3х-2у=76 ( *2)
5х+4у=310
6х -4у=152 (метод сложения)
11х=462
3х-2у=76
х=42
3*42-2у=76
х=42
2у=50
х=42(грн) - стоит 1 кг конфет
у=25(грн) - 1 кг печенья
у грн/кг - стоимость печенья
5х+4у=310
3х-2у=76 ( *2)
5х+4у=310
6х -4у=152 (метод сложения)
11х=462
3х-2у=76
х=42
3*42-2у=76
х=42
2у=50
х=42(грн) - стоит 1 кг конфет
у=25(грн) - 1 кг печенья
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: dil94
Предмет: Українська мова,
автор: valentinabruza450
Предмет: Математика,
автор: oksanamazets
Предмет: История,
автор: karinasalimzya1