Предмет: Физика,
автор: anbo2005
Гіпсова будівельна плита,розміри якої 25см•12см•14см,виготовлена з внутрішньою порожниною.Визначте об‘єм порожнини,якщо маса плити 4,5кг.Густина гіпсу 1300 кг/м(куб)
Ответы
Автор ответа:
0
m=4.5 кг po=1300 кг/м3 a=0.25 м b=0,12 м с=0,14 м Vп=?
===
Объем сплошной
V=m/po
Объем всей плиты
Vo=a*b*c
Объем полости
Vп=Vo-V=a*b*c - m/po=0.25*0.12*0.14 - 4.5/1300=74*10^-6 м3 (74 см3)
============================================
===
Объем сплошной
V=m/po
Объем всей плиты
Vo=a*b*c
Объем полости
Vп=Vo-V=a*b*c - m/po=0.25*0.12*0.14 - 4.5/1300=74*10^-6 м3 (74 см3)
============================================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: ididii1333
Предмет: Математика,
автор: lololooshkatop
Предмет: Математика,
автор: RainbowAnanas
Предмет: Математика,
автор: лашын