Предмет: Физика, автор: ami0022

Помогите по физике
Бир кулон зарядтын шамасы туралы тусиник болуы ушин вакуумде бир-биринен 1м кашыктыкта орналаскан шамасы 1 Кл болатын еки нуктелик зарядтын озара арекеттесу кушин есептендер. Суда дал осындай кашыктыкта арекеттесу куши кандай болады?
Ответ должен быть: 9×10^9Н или 0,1×10^9Н

Ответы

Автор ответа: DedStar
0
Дано:
r = 1 м
q1=q2= 1 Кл
__________
F - ?

По закону Кулона:
F = k*q₁*q₂ / r²
Подставляем:
F = 9*10⁹*1*1 / 1² = 9*10⁹ Н

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: karinapankevic191
Предмет: Математика, автор: ясмина37