Предмет: Химия,
автор: lenusik1999
обчисліть масу кальцій карбонату(CaCO3)кількість речовини 3 моль
Ответы
Автор ответа:
0
Розв'язання
Мr(СaCO3)=40+12 + 16 X 3=100г/моль
m=Mr x (кількість речовини);
m= 100 г/моль x 3моль= 300 г
Мr(СaCO3)=40+12 + 16 X 3=100г/моль
m=Mr x (кількість речовини);
m= 100 г/моль x 3моль= 300 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zarekdias11
Предмет: Геометрия,
автор: tamaramagomedalieva5
Предмет: Русский язык,
автор: taugsgf
Предмет: Физика,
автор: Дубль123
Предмет: Литература,
автор: айвагина