Предмет: Русский язык, автор: альмира37

Помогите Русс яз пожалуйста заранее спасибо составить текст рассуждения

Приложения:

альмира37: помогите

Ответы

Автор ответа: Eridu
0

  Антуан де Сент-Экзюпери - известный французский писатель. Граф по своему социальному происхождению, он был очень образованным человеком. Когда началась война, он стал летчиком, чтобы защищать Землю от фашистского зла, которое несет людям страдания, несчастия, смерть.

  Однажды его самолет потерпел аварию в пустыне. Никто не мог ему помочь, кроме его самого. И он, терпя жажду и голод, слабея физически, искал способ как починить самолет. Ночью ему приснился чудесный маленький мальчик с другой планеты - Маленький принц. Он был прекрасен телом и душой и задавал Экзюпери много вопросов, касающихся человеческой жизни. Куда спешат люди? Зачем? Им плохо? Кого они хотят догнать?

  Люди хотят найти себя, свою цель в этой земной жизни, и только грубый обыватель, стрелочник философски заметил, что они никуда не спешат и хорошо только там, где нас нет.

Наверно каждый человек так думает, когда не пытается разобраться в себе и в окружающем его мире, а живет по воле волн. Потом оказывается: жизнь прожита зря. Свой жизненный путь каждый человек должен начинать готовить с юности, идти к определенной им цели.

  Опыт жизни Сент-Экзюпери доказывает нам это. Он сам погиб, не вернувшись с последнего задания, но верен себе был до конца. Вот подвиг, достойный настоящего человека.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Elizabeth38258
Предмет: Биология, автор: kyrylbuiniakov
1. Яка екосистема (за інших однакових умов) є стійкішою без втручання людини — лука чи пшеничне поле?

А без втручання людини екосистема луки стійкіша, оскільки в ній вище біорізноманіття

Б польова екосистема стійкіша, оскільки в ній менше біорізноманіття

В лука стійкіша до несприятливих абіотичних факторів, а поле — до біотичних

Г лука має вищу резистентну стійкість, а поле — пружну стійкість

Д обидві екосистеми однаково стійкі, якщо людина не втручається в їхнє існування

2. Сукцесія — це

А стійкість біологічного угруповання до впливу несприятливих абіотичних і біотичних факторів

Б здатність екосистеми повертатися у вихідний стан після змін, що в ній сталися

В здатність організмів з плином часу переходити на вищий трофічний рівень в екологічній піраміді

Г сезонні коливання чисельності живих організмів в екосистемі під дією абіотичних факторів

Д послідовна закономірна зміна угруповань на певній території

3. Ключову роль у ґрунтоутворенні на початкових етапах первинної сукцесії відіграють такі живі організми, як А лишайники й мохи Б злаки й інші однодольні

В дерева й чагарники Г черви й комахи Д ссавці й птахи

4. Клімаксною називають екосистему,

А яка завершує сукцесію та в якій відсутні внутрішні передумови для подальшої зміни угруповань живих організмів Б що містить перше угруповання організмів у первинній сукцесії, представлене переважно лишайниками та мохами В у якій перевищена межа пружної стійкості до певного екологічного фактора Г яка не здатна більше підтримувати своє існування й вимирає Д що характеризується найменшим біорізноманіттям і найнижчою стійкістю

5. Біорізноманіття

А визначається лише кількістю біологічних видів, що мешкають на певній території

Б не залежить від кількості біологічних видів в екосистемі В як термін позначає різноманіття живих організмів у межах виду, між видами й екосистемами

Г чим вище в екосистемі, тим нижча її резистентна стійкість Д чим нижче в екосистемі, тим вища її пружна стійкість

Сформулюйте відповідь кількома реченнями

6. У чому відмінність між пружною й резистентною стійкістю екосистем?

7. Схарактеризуйте вторинну сукцесію, яка починається із залишеної грядки на лісовому хуторі, зазначивши угруповання, що змінюють одне одне.

8. Чому в природі відбуваються сукцесії?

9. Чому біорізноманіття є одним із ключових факторів стабільності екосистем, і чому агроценози — дуже нестабільні екосистеми?

10. Які два показники є ключовими для визначення біорізноманіття в екосистемі? Які вони повинні мати характеристики для максимального біорізноманіття?

Знайди відповідь і наблизься до розуміння природи

1З. В угрупованнях мікроорганізмів, як і в інших екосистемах, може спостерігатися сукцесія. Розкажи про те, як одні мікроорганізми змінюються на інші в різних середовищах перебування.

12. Чи змінюються угруповання живих організмів в агроценозах? Що є подібне й відмінне в проходженні сукцесій в агроценозах і природних екосистемах?

Дізнайся самостійно та розкажи іншим

13. Остаточно не з’ясовано, у чому полягає причина біорізноманіття, тобто чому на Землі існує стільки різних біологічних видів. Спробуй розібратися в різних теоріях, що пояснюють цей феномен.

14. Із якою метою було прийнято Конвенцію ООН із питань біорізноманіття? Про що в ній ідеться?