Предмет: Физика,
автор: Ymnik2403949484484
Жолаушы 20 минут ішінде 1,5 км жол жүрді. Оның жылдамдығы қандай болған?
Ответы
Автор ответа:
0
20мин=1/3час
формула:
v=S/t
решение:
v=1.5км/1/3час=4.5км/час
формула:
v=S/t
решение:
v=1.5км/1/3час=4.5км/час
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kirillritkokasa
Предмет: Физика,
автор: m1llowea
Предмет: Українська мова,
автор: SkyCaster
Предмет: Информатика,
автор: 20020820