Предмет: Физика, автор: альбінка2

чому дорівнює опір стартера аатомобіля ,якшо при напрузі 12 В сила струму в нього дорівнює 600 А

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
Дано:
U=12B
I=600A
Найти:
R-?
Решение:
R=U/I=12/600=0.02 Ом
Ответ: 0.02 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Ekai
Предмет: Алгебра, автор: klimenkol21