Предмет: Химия,
автор: trilaula
Який об‘єм вуглекислого газу утвориться при розкладі ферму 2 карбонату масою 100г?
Ответы
Автор ответа:
0
100 г х
FeCO3 ⇒ CO2 +FeO
116 44
Обчислимо кількість речовини ферумІІкарбонату:
∨ = 100/ 116 = 0,9 моль
3 рівняння бачимо, що ∨(СО2) = ∨(FeCO3) = 0,9 моль
Обчислимо теоретично можливий об"єм СО2: 22,4 х 0,9 = 20, 16 л
FeCO3 ⇒ CO2 +FeO
116 44
Обчислимо кількість речовини ферумІІкарбонату:
∨ = 100/ 116 = 0,9 моль
3 рівняння бачимо, що ∨(СО2) = ∨(FeCO3) = 0,9 моль
Обчислимо теоретично можливий об"єм СО2: 22,4 х 0,9 = 20, 16 л
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: CoolMajor228
Предмет: Математика,
автор: 00Galia00
Предмет: Русский язык,
автор: llliissawin
Предмет: Математика,
автор: luuba2007
Предмет: Математика,
автор: Аноним