Предмет: Русский язык, автор: Аноним

Помогите не могу разобраться !нужно полные 2 номера!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: супервишня
0
Номер 7.
А)лукавство, Байкал.
Б) деньги, часы, туфли, сумерки.
Номер 8.
Карандаш - карандашик, лист-листочек, человек - человечек, нож - ножик, голосок - голосочек, платок - платочек, мяч-мячик, горох-горошек.
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: sofiadedova4
Предмет: История, автор: Аноним
!!!100б!!!

•Прочитайте звернення премʼєр-міністра А. Волошина до народу Карпат-ської України від 3 листопада 1938 р., м. Ужгород.
•Відповісти на питання

«Браття та сестри!
Ми, уряд Підкарпатської Русі, яку Великі держави, що встановили остаточні кордони 2 листопада 1938 р. у Відні, назвали Карпатською Україною, звертаємося до вас у цю вирішальну хвилину з гарячим закликом.
Відірвання споконвічних наших городів Ужгорода й Мукачева від Карпат-ської України - це зранення нашої Батьківщини. Памʼятаймо про те, що завдяки цьому здобуто українську державну самостійність. Цей важкий удар не захитає нашої волі виконати те велике завдання, яке поставила перед нами історія.
Супроти нового стану речей, столицю нашого краю переносимо із забраного Ужгорода до Хуста, до того міста, у якому 21 січня 1919 р. проголошено перше бажання нашої самостійності.
Ми вирішили взятися за історичний труд побудови нашої обкроєної, однак до самостійності піднесеної країни. Між вами ходять агенти чужих інтересів, які застрашують вас, що ми на нашій обкроєній землі не зможемо жити, бо не буде
з чого жити й на чому працювати. Та таке твердити може лише ваш ворог, що
хотів би підкорити нашу землю пануванню тих фальшивих "приятелів", які сьо-годні забрали наші прадідні міста, хоч їм ті міста непотрібні, не принесуть їм ніякої користі.
Ви повинні це знати, що наші вороги хотіли забрати всі скарби нашої землі, які забезпечать нам краще життя.
Для розбудови нашої країни маємо забезпечені умови, тобто капітал і працівні сили, які допоможуть владі повести вас до кращого майбуття.
Наша самостійна держава не тільки дає нам культурну й політичну свободу, а й забезпечує також для всіх нас хліб і працю. Уже цього року почнемо будувати нові дороги й залізниці. Закликаємо вас усіх, свідомих братів і сестер, щоб ви показали себе гідними свободи й допомагали владі в розбудові нашої держави.
Хай зникнуть усілякі релігійні, мовні й класові суперечки, які до сьогодні ви-кликали між нами вороги нашого народу.
Боже, допоможи нам сповнити відповідальний труд!
Премʼєр-міністр в. р. Др. Августин Волошин».

1) Про які міжнародні політичні події йдеться на початку звернення?
2) Порівняйте аргументи, якими намагалися деморалізувати мешканців Карпат-ської України іноземні агенти в 1938-1939 рр. та з 2014 р. у сучасній Україні.
3) Які чиники А. Волошин уважав вирішальними для побудови держави?
4) Які його фрази звучать як афоризми? Які мовні засоби вдало характеризують