Предмет: Физика, автор: oksana3363

довжина хвилі дорівнює 0,1 м , а швидкість її поширення 0,5 м/с яка частота і який період коливань??

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
Дано:
α(лямбда) =0.1м
u=0.5м/с
Найти:
T-? V-?
Решение :
α=T*u
T=α/u=0.1/0.5=0.2c
V=1/T=1/0.2=5Гц
Ответ: T=0.2c; V=5Гц


Похожие вопросы