Предмет: Физика, автор: tanyaivankova

Відстань між сусідніми гребнями хвилі в морі 8м.Чому дорівнює швидкість поширення хвилі, якщо поплавок на поверхні води здійснив за 1 хвилину 60 коливань?
Поможіть треба для кр.

Ответы

Автор ответа: Omnomnom5
0
Дано:
λ=8 м
t=1 мин=60 с
N=60
___________
V-?

Решение:
V=λν 
ν=N/t
ν=60/60с=1Гц
V=8м * 1 Гц=8 м/с

Ответ: 8 м/с
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Dedinside1000minys7
Предмет: Алгебра, автор: anonimka3456