Предмет: Химия, автор: seryojaloh

7.В каком случае реакции ионного обмена протекают до конца? Составьте уравнения реакций в полной и сокращённой ионной формах: а) магний сульфат +калий гидроксид; б) калий карбонат + нитратная кислота .
8.По сокращённым ионным уравнениям составьте молекулярные и полные ионные уравнения: а)Ва2++СО32- ; б)2Н+ + СО32- =Н2О +СО2
9.Осуществить превращение:
Мg→ MgCl2→Mg(OH)2→MgSO4→Mg(OH)2→MgO→Mg
Укажите, какие из реакций являются ОВР. Одну из них уравняйте с помощью электронного баланса.
10.Определите массу натрий сульфата декагидрата и воды в растворе массой 300 граммов с массовой долей натрий сульфата 14,2%.
ОЧЕНЬ НАДО

Ответы

Автор ответа: к90
0
7)если выделился газ, выпал осадок или образовалось малодиссоциирумое вещество (вода) 8)Ba(OH) 2+K2CO3=BaCO3+2KOH
Ba+2+2OH-+2K++CO3-2=2K++OH-+BaCO3
Ba2++CO3-2=BaCO3
9)Mg+2HCl=MgCl2+H2
MgCl2+2NaOH=2NaCl+Mg(OH) 2
Mg(OH) 2+H2SO4=MgSO4+2H2O
MgSO4+2KOH=K2SO4+Mg(OH) 2
Mg(OH) 2->(нагревают) MgO+H2O
Mg+2O-2+H2(0)=Mg(0)+H+2O-2
Mg+2-Mg(0) +2e| |1 окислитель
H2(0)-H+ -1e. |2|2востановитель

Автор ответа: к90
0
Решение :
Автор ответа: к90
0
Na2SO4*10H2O
Автор ответа: к90
0
m=m(p-pa) *w/100%=300*14,2/100%=42,6г
Автор ответа: к90
0
Ответ:m=42,6г
Автор ответа: seryojaloh
0
спасибо , а можешь решить 8 и 9
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: demian082009
35 БАЛЛОВ!!!1. УСТАНОВЛЮЄМО СИНХРОННІСТЬ ІСТОРИЧНИХ ПОДІЙ

Започаткуйте укладання синхронізованої хронологічної таблиці «Світ у добу Середньовіччя». Для виконання роботи скористайтеся даними підручників із всесвітньої історії та історії України. Роботу виконуйте протягом навчального року.



2. ПЕРШІ СЕРЕДНЬОВІЧНІ ДЕРЖАВИ МОВОЮ ДОКУМЕНТІВ

Прочитайте уривки із середньовічних джерел і виконайте завдання.

1. Визначте, до історії яких держав належать вказані джерела.

2. Історичну подію якої держави висвітлено в кожному з них?

3. Складіть по два запитання до кожного джерела.

Джерело 1

Мухаммад промовив до них: «...Аллах направив мене до вас посланцем, подарував мені книгу (Коран) і наказав мені бути для вас благовісником і застережником. Якщо ви приймете від мене те, що я приніс вам, то це буде щастя ваше в цьому житті й у майбутньому. Якщо ж ви покинете мене, то я витерплю заради справи Аллаха, поки Аллах не стане суддею поміж мною та вами...»

Джерело 2

Повернувшись після тривалої відсутності, Карл наказав, щоб з’явилися до нього хлопчики, яких він доручив (учителю) Клименту, і представили йому свої листи та вірші. Діти середнього та нижчого стану принесли твори, підсолоджені всіма приправами мудрості, знатні ж представили убогі та безглузді.

Тоді мудрий Карл відділив тих, хто добре працював, і звернувся до них з такими словами: «Я дуже вдячний вам, що ви намагалися в міру своїх сил виконати мій наказ для

вашої ж користі. Старайтеся досягти досконалості, і я дам вам чудові єпископства та монастирі, і ви завжди будете в моїх очах людьми, гідними поваги».

Повернувши потім своє сповнене великого осуду обличчя до тих, хто стояв ліворуч, він кинув їм грізні слова: «Ви, синки знатних, ви, розпещені красунчики! Розраховуючи на своє походження і статок, ви знехтували моїм повелінням і своєю доброю славою. Якщо ви негайно не надолужите попередню безтурботність невтомною старанністю, ніколи ніякої милості не дочекаєтеся ви від Карла».



Джерело З

Вибухнув раптом у народі бунт, який понад усякі очікування виявився досить значним і вилився у велике зло для народу і сенату. Місто було підпалене, ніби воно належало противникові. Храм Софії, лазні Зевксіпа і царський палац загинули в полум’ї, тоді ж згоріло чимало будинків багатих людей і великі багатства. Повсталі подавали один одному знак словом «перемагай», і від цього бунт дотепер відомий під назвою «Ніка».

3. ВПЛИВ ПЕРШИХ АРАБСЬКИХ ХАЛІФАТІВ НА СТАНОВЛЕННЯ СЕРЕДНЬОВІЧНОЇ ЄВРОПИ

Герой казок «Тисяча й одна ніч» — правитель мусульманського Сходу багдадський халіф Харун ар-Рашид — був сучасником Карла Великого і відряджав своїх послів до франкського імператора, шукаючи дружби й підтримки.

Поміркуймо!

У VII—VIII ст. аравійські армії вивозили в Халіфат цілі бібліотеки із захоплених територій від Персії до Іспанії. Коли в Середньовіччі на Заході було втрачено багато праць філософів і математиків Стародавньої Греції, частина робіт збереглася в арабському перекладі. Завдяки арабам твори давньогрецьких класиків: Архімеда, Евкпіда, Птолемея — стали відомі Західній Європі.

Чому, на вашу думку, арабську мову за часів Середньовіччя часто називали «латиною Сходу»?
Предмет: Литература, автор: imangali786