Предмет: Другие предметы, автор: Yuliademenko1

Помогиие пж написать твир на тему: чудо риздва в повести Диккенса Риздвяна писня в прозе

Ответы

Автор ответа: Димончик228ауе
8
Кожна людина хоча б один раз у своєму житті замислюється над тим, що для неї є найважливішим, що їй потрібно понад усе. Тієї миті у свідомості людини відбувається переоцінка цінностей і вона може змінитися. Саме так сталося зі Скруджем, головним героєм повісті "Різдвяна пісня у прозі", автором якої є видатний англійський письменник Чарльз Діккенс. 

Твір розповідає про старого жмикрута Скруджа, якого непокоїла жага до збагачення. Окрім грошей, його ніщо не цікавило. Для нього не існувало жодних моральних цінностей. Скрудж не знав, що таке любов, співчуття, радість. Гроші стали сенсом його життя. Проте події Різдвяної ночі назавжди змінили Скруджа, його світосприйняття, думки, погляди. 

Життя Скруджа можна умовно поділити на дві частини: до зустрічі з Духами Різдва і після неї. Саме Духи, що з'явились перед Скруджем святкової Різдвяної ночі, допомогли йому усвідомити справжній сенс життя, знайти духовні цінності, усе те, чого йому так не вистачало упродовж довгих років гонитви за багатством. 

Особисто на мене повість справила неабияке враження. Вона допомогла мені зрозуміти, що в житті немає нічого важливішого за моральні якості та щирі людські стосунки. Варто завжди пам'ятати про вічне, плекати й шанувати його в собі. Я всім раджу прочитати чудовий твір Чарльза Діккенса "Різдвяна пісня у прозі" та замислитися над сенсом буття, над справді важливими речами.


Yuliademenko1: Спс
Димончик228ауе: да)
Димончик228ауе: низачто
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sofiyaboyarchuk100
Предмет: История, автор: olapavlucenkov
Проаналізуємо документи за запитаннями.
1231 рік. Із булли папи Григорія IX Паризькому університету
Ми визнаємо за вами право видавати постанови або розпорядження, що стосуються способів і часу читання лекцій і проведення диспутів, зовнішнього вигляду (членів університету), похоронів, а також розпоряджень стосовно часу і предмету лекцій бакалаврів (студентів) і орендної плати за квартири. Ми також визнаємо за вами право справедливого покарання виключених із вашого товариства (університету) всіх тих осіб, які виступають проти згаданих постанов і розпоряджень. І коли трапиться, що з вас (незаконно) стягуватиметься орендна плата за квартири, або … вам чи кому-небудь із вас завдадуть образи або непоправних збитків…., то якщо протягом п’ятнадцяти днів після подачі відповідної скарги не буде відшкодування, вам дозволяється призупинити всі заняття в університеті до того часу, поки ви е отримаєте відшкодування…
Ми надалі забороняємо від цього часу заарештовувати школяра (студента) за борги…
1. Якими правами користувався вищий навчальний заклад у Парижі?
2. Кому належала влада в університетах середньовічної Європи?
3. Чи могли користуватися правом захисту студенти університетів? Відповідь обґрунтуйте