Предмет: Физика,
автор: Diskopartisani
З якою початковою швидкістю випущено снаряд,що був у повітрі 71 секунду і впав на відстані 25 км від гармати? Вважайте , що g = 10 м/с в квадраті. Опір повітря не враховуйте.
Ответы
Автор ответа:
0
S=V0t-gtt/2
Vo=(s+gtt/2)/t=(25000-10'71'71/2)/71=707,11 м/с
Vo=(s+gtt/2)/t=(25000-10'71'71/2)/71=707,11 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: tamerlanberekelov
Предмет: Химия,
автор: kononenkok25
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: lyadova751
Предмет: Алгебра,
автор: Вaнz