Предмет: Физика,
автор: piroqovdanil13
Обчисліть прискорення , якого набуває тіло масою 1 т під дією сили 500 Н
Ответы
Автор ответа:
0
Дано: m= 1т = 1000 кг F=500H
F=ma a=F/m
a=500/1000= 0.5 м/с2
F=ma a=F/m
a=500/1000= 0.5 м/с2
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: bssharkoyt
Предмет: Геометрия,
автор: laldmilf
Предмет: Биология,
автор: palmes
Предмет: Физика,
автор: Filin24061990
Предмет: Математика,
автор: Lyafan