Предмет: Физика,
автор: Наталіія
Радіоприймач налаштований на радіостанцію,що працює на хвилі довжиною 1000м .Яка частота хвилі?
Ответы
Автор ответа:
0
c=L*v
v=c/L=3*10^8/10^3=3*10^5 Гц
v=c/L=3*10^8/10^3=3*10^5 Гц
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: blackopsj
Предмет: Математика,
автор: daryaroza2007
Предмет: Информатика,
автор: robot228mir
Предмет: Алгебра,
автор: Snake0313
Предмет: Математика,
автор: Arminemarabyan