Предмет: Физика,
автор: Холоднапица21
людина масою 60 кг в момент стрибка з човна на берег має імпульс 600 кг м/с . Визначити швидкість з якою людина стрибала з човна
Ответы
Автор ответа:
0
дано m=60 кг V- ?
V= Pm=60060=10 мс
V= Pm=60060=10 мс
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: feamonix
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ZERO0O0O
Предмет: Химия,
автор: ChipoChip
Предмет: Литература,
автор: мирабел