Предмет: Геометрия, автор: yasenkov04

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТААА
Дано:АВСД -прямоугольник
ВС:СД=2:5
P-56см
найти АС

Ответы

Автор ответа: anna2501v
0
Пусть х (см) - одна часть. Тогда
ВС = 2х (см), СD = 5x (см)
Р = 2•(ВС+СD)
2•(2x+5х)=56
2•7х=56
14х=56
х=56:14
х=4
ВС=АD=2•4=8(см)
СD=AB=5•4=20(см)
По теореме Пифагора:
АС²=АВ²+ВС²
АС²=20²+8²=400+64=464
АС=√464=4√29
Ответ: 4√29 см.
Автор ответа: yasenkov04
0
Спасибо большое))
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: katyableyk03
Предмет: География, автор: amina8947
Предмет: Українська мова, автор: Kadzy
Дуже терміново!!
Підкресліть будь ласка словосполучення у тексті❤️

Осінь часто називають золотою. Чому, здогадатися неважко: листя на деревах із зеленого перефарбовується в різні відтінки золотого. Жовта охра, червона мідь, зеленувата латунь, коричнева бронза, блідо-жовте і оранжево-жовте золото — всі ці кольори насамперед нагадують про осінь. Подивишся на ліс, який весь пофарбований у такі відтінки, й мимоволі подумаєш: так, це дійсно золота осінь. Це дуже красива пора, можливо, найкрасивіша в році. У всякому разі, багато художників особливо люблять писати саме осінні пейзажі. Ця тема дає їм найбагатший вибір фарб.

Шкода, що пора ця зовсім недовга. Якщо календарна осінь триває три місяці, то золота осінь — коли всі дерева стоять жовті — всього два-три тижні. І ось, порадувавши наші очі чистими золотими відтінками, листя раптом починає швидко обсипатися.

Те листя, яке ще залишається на деревах, рідшає щодня, листопад посилюється. Земля теж стає покритою золотом, і це золото — опале листя.

Чим більше листя на землі, тим менше його на деревах. І одного разу листя на деревах не залишиться зовсім, тільки чорні голі стовбури.

Погода почала змінюватися. З кожним днем температура повітря стає нижче, а дощі йдуть дедалі частіше. Ведмеді та їжаки залягли у сплячку, поховалися в затишні місця численні комахи. Уся природа ніби поснула.
Предмет: Математика, автор: jadi3