Предмет: Физика,
автор: kif1256degp0e9cz
в однорідному магнітному полі з індукцією 0,5 Тл, діє сила 2,1 Н. Визначте кут між напрямком струму в провіднику і напрямком ліній магнітної індукції, якщо сила струму в провіднику дорівнює 12 А, а довжина провідника 0,7 м
Ответы
Автор ответа:
0
B=0.5 Тл F=2.1 H I=12 A L=0.7 м α=?
===
F=I*B*L*sinα
sinα=F/(I*B*L)=2.1/(12*0.5*0.7)=0.5
α=30°
============================
===
F=I*B*L*sinα
sinα=F/(I*B*L)=2.1/(12*0.5*0.7)=0.5
α=30°
============================
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 1357066
Предмет: Русский язык,
автор: School66669383
Предмет: Литература,
автор: toshkamoshka107
Предмет: Алгебра,
автор: lovevany
Предмет: Математика,
автор: ilb777