Предмет: Другие предметы, автор: Chane666

из каких основных частей состоит токарный резец

Ответы

Автор ответа: alieksandrovna1
37
Резец состоит из двух основных частей: головки и тела (стержня). Головка является рабочей (режущей) частью резца; тело служит для закрепления резца в резцедержателе.

Chane666: Можешь ещё помочь?
alieksandrovna1: Головка состоит из следующих элементов: передней поверхности, по которой сходит стружка, и задних поверхностей, обращенных к обрабатываемой детали. Одна из задних поверхностей, обращенная к поверхности резания, называется главной; другая, обращенная к обработанной поверхности, — вспомогательной.
alieksandrovna1: Режущие кромки получаются от пересечения передней и задних поверхностей. Различают главную и вспомогательную режущие кромки. Основную работу резания выполняет главная режущая кромка.

Пересечение главной и вспомогательной режущих кромок называется вершиной резца.
Chane666: какие поверхности и кромки имеет режущая часть резца
alieksandrovna1: Вершина резцаявляется сопряжением главной и вспомогательной кромки по радиусу или фаске.
Chane666: Что обшего между Токарным Резцом Зубилом Всерлом Ножовкой?
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: nastyaaa1254
а i 1 1. ВИКОНАЙТЕ ЗАВДАННЯ. 1. Прокоментуйте події (або явища), про які йдеться у фрагментах джерел. У чому їхнє історичне значення? народніх. 1.1. «Програма Радикальної партії по суті мало чим різнилася від програми Демократичної партії і не привабила широких кіл інтелігенції, а тим паче Старші або зовсім були байдужі до всяких програм, або зосталися в Демократичній партії, а молодші українці та селяни й робітники гуртувалися в Революційній українській партії (РУП), яка перетворилася в Україн- ську соціал-демократичну робітничу партію (хоч міського робітництва майже не мала), з якої згодом виділилася частина в “Спілку”, що з'єдналася з Російською соціал-демократичною пар- тією на Україні..» (Є. Чикаленко) 1.2. «Восени 1905 року, на з'їзді Демократичної партії, делегати від громад мало не одноголосно згодилися на об'єднання обох партій, зважаючи на наближення виборів до Державної думи та на можливість незабаром видавати газети на українській мові. Вибрали комісію з трьох душ: 1. Шрага, Є. Тимченка та мене і доручили їй самій виробити умови об'єднання і йти на всякі уступки, але у всякому разі з'єднатися тільки під назвою Демократично-радикальна партія» (Є. Чикаленко). 1.3. «1900 р. постала перша організована партія - Революційна українська партія - Р.П.П існу- вала з своєю програмою та в свойому складі дуже недовго, - але вона стала тим початковим ферментом, що з його бродильного ділення почали розвиватися вже більш програмово ви- разні політичні угруповання, а врешті партії звичайного тип. Чужі для українства елементи виділяються в Соціал-демократичну спілку, яка стоїть при боці російської Соціал-демократич- ної партії і врешті зникає з українського політичного життя... (О. Лотоцький) 14. «День Шевченківського ювілею був дуже гарний, чисто весняний; сонце ясно світило. По кни- гарнях. виставлено безліч портретів Шевченка. Ще зранку в Софійський кафедральний собор почали збиратися люди, а коло 10-ї години весь величезний собор був тісно наповне- ний народом, головно молоддю київських вищих шкіл. Коло полудня картина міста почала змінюватись - на вулицях, особливо в центрі міста, почали збиратися натовпи публіки; серед неї особливо багато студентів і курсисток. Молодь зібралась коло Володимирського собору, а незабаром і в самім соборі зібралося кілька сотень людей. Зібрані почали співати "Вічну пам'ять". Зараз з'являється полiцiя, козаки, вiйсько й розганяє демонстрантів» (Газета «Діло» від 25 лютого 1914 р.). 1.5. ​