Предмет: Физика,
автор: nastena2000000
Помогите пожалуйста решить задачу:
З яким прискоренням сповільнює свій рух ліфт, якщо людина масою 100 кг, яка піднімається в ньому, тисне на підлогу з силою 750Н
Ответы
Автор ответа:
0
Так как вес уменьшается то P=mg-ma
a=g--P/m=10-7,5=2,5м/с
a=g--P/m=10-7,5=2,5м/с
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: timoshapotter
Предмет: Биология,
автор: gorcakovigor5
Предмет: Информатика,
автор: tugarin22163
Предмет: Математика,
автор: ДинараК1