Предмет: Русский язык, автор: alinamukashova

Синтаксический разбор
Он был похож на циркового гимнаста.

Ответы

Автор ответа: Mozila2000
6
Он (подлежащее, одной чертой) был похож (сказуемое, двумя чертами) на гимнаста (дополнение, пунктир) циркового (определение, волнистой линией)
Повествовательное, невосклицательное, простое, двусоставное, распространенное.
Автор ответа: вика3896
4
он подлежащие ,был и похож сказуемое, циркового это дополнение - волнистой линией , гимнаста это дополнение пунктирной линией _ _ _ _ это предложение повествовательное , невосклицательное , простое , распространённое, и в нём 6 слов.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Batman99999
Предмет: Право, автор: vishenka9768
Задача 1
У заснуванні Товариства з обмеженою відповідальністю (далі -ТОВ) прийняло участь три фізичні особи, частка яких у статутному капіталі складала – 35%, 35% та 30 %. Всі учасники внесли свої частки до статутного капіталу товариства та здійснили державну реєстрацію товариства. Через півроку після заснування товариства між його учасниками виник конфлікт. Двоє із учасників з частками 35% та 30% підписали протокол загальних зборів про виключення третього учасника зі складу товариства «за систематичне перешкоджання діяльності товариства». Після цього установчі документи товариства, в складі якого один із учасників був відсутній, були подані до державного реєстратора та перереєстровані. Громадянин, якого виключили із числа засновників звернувся до суду.

Яке рішення та з яким обґрунтуванням повинен винести суд відповідно до Закону України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”?
Як би мала бути вирішена аналогічна ситуація, якби засновників було двоє осіб?

Задача 2.
Громадянин К. у судовому порядку визнаний недієздатним. При цьому він активно займається живописом, його картини купують колекціонери і це є джерелом його доходів. Гроші за власні картини автор отримує самостійно.

Чи можна вважати громадянина К. підприємцем? Обґрунтуйте

Задача 3
1. У вересні 2021 року ЗАТ «Н» надіслало до господарського суду позов до ВАТ «С» про визнання недійсним рішення загальних зборів акціонерів ВАТ «С».
У позові сказано, що ЗАТ «Н» є акціонером ВАТ «С» і володіло 15 відсотками акцій статутного капіталу ВАТ «С». Рішенням загальних зборів ВАТ «С», крім питань, які були внесені до порядку денного, було прийнято ряд кадрових питань. Зокрема,
було відсторонено від управління ВАТ «С.» голову правління К.,
призначено виконуючим обов’язків голови правління Ф.,
обрано заступником голови правління Є.,
створено комісію для проведення повного аналізу діяльності ВАТ «С.» тощо.

ЗАТ «Н.» будучи акціонером ВАТ «С.» у своїх позовних вимогах просило суд визнати рішення загальних зборів акціонерів недійсними, оскільки вирішення кадрових питань не було включено до опублікованого у пресі порядку денного загальних зборів ВАТ. На що ВАТ «С.». мотивував свої дії тим, що в опублікованому порядку денному загальних зборів містився пункт 5 «Інше», а отже, загальні збори могли розглядати кадрові питання.

Хто має право вносити пропозиції щодо порядку денного загальних зборів акціонерів і коли?
Яке рішення повинен прийняти суд?
Розкрийте механізм скликання загальних зборів АТ встановлений новим Законом України «Про акціонерні товариства»

Задача 4
Приймаючи рішення про заснування акціонерного товариства, засновники мали вирішити питання:
1. Який тип товариства – відкрите чи закрите – дозволяє розміщувати публічне чи приватне розміщення акцій? Яка істотна різниця між ними?
2. Яким є порядок відчуження акцій акціонерного товариства?
3. Яким чином має здійснюватись оплата вартості акцій засновниками акціонерного товариства?
4. Чи може один із учасників бути звільнений від сплати обов’язкової частини своєї частки до державної реєстрації?
5. Чи вважається засновницький договір установчим документом акціонерного
товариства?

Надайте засновникам правову консультацію по запропонованих питаннях відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства».
Предмет: Математика, автор: matveylityayev
Предмет: Математика, автор: obuhksusa