Предмет: Физика,
автор: Anel1809
Помогите пожалуйста
1 задание
7 класс
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
3т= 3000000г
2м=200см
2мм= 0,002см
3000000/200см*80см*0,002см*7,8=12019шт
2м=200см
2мм= 0,002см
3000000/200см*80см*0,002см*7,8=12019шт
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 13663212
Предмет: Українська мова,
автор: NaimoRHardbro
Предмет: География,
автор: floppa29
Предмет: Математика,
автор: Аида1234567891
Предмет: Алгебра,
автор: diancyzncanna