Предмет: Химия,
автор: Vikysssa
Яка маса осаду що утвориться при взаємодії 320 грамів 10% розчину натрій гідрооксид з надлишком розчину купрум 2 сульфату
Ответы
Автор ответа:
0
Fhub=4+6+9*123=347,86=7
Похожие вопросы
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: sofia1034
Предмет: Физика,
автор: petrenkoan91
Предмет: Математика,
автор: mhaty77514
Предмет: История,
автор: xonkil
Предмет: Математика,
автор: пупырка73