Предмет: Физика,
автор: Никита11129732992
q = 7 Кл A = 0,35кдж U-?
Ответы
Автор ответа:
0
Решение
U=A/q=350 Дж/7 кл=50 В.
U=A/q=350 Дж/7 кл=50 В.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Pixeleron
Предмет: Українська література,
автор: polinalave
Предмет: Алгебра,
автор: tunec666
Предмет: Литература,
автор: Нас3ёнка
Предмет: История,
автор: koko101102