Предмет: Алгебра, автор: ddd25821

Пожалуйста помогите!!!Очень срочно,прошу

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Элеанора5
0
a)  y= 2 + ( x / (x-4) )     
y (-x) = 2 + ( -x / ( -x - 4)) = 2 + (  -x / (-1)*(x+4) ) = 2 + (x /(x-4) ) - четная 
б)  y = x*(x^2 - 9)   
 y(-x)= (-x)*( (-x)^2 - 9) = - x* (x^2 - 9) - нечетная 
в)  y  = 3sqrt(x^2) - 2x^4    
y(-x) = 3 * I -x I - 2x^4  -   четная

ЗАДАНИЕ 5
Дана функция y=f(x), где f(x)=x-4. Найдите все значения х, при которых справедливо неравенство f(x^2)*f(x+7)<=0
f(x^2)*f(x+7)= (x^2-4)*(x+7-4) = (x-2)*(х+2)*(x+3) <=0решается методом интерваловответ х Є [-бесконечности ;-3] U [-2; 2

Автор ответа: Элеанора5
0
a) y= 2 + ( x / (x-4) )y (-x) = 2 + ( -x / ( -x - 4)) = 2 + ( -x / (-1)*(x+4) ) = 2 + (x /(x-4) ) - четная

б) y = x*(x^2 - 9)
y(-x)= (-x)*( (-x)^2 - 9) = - x* (x^2 - 9) - нечетная

в) y = 3sqrt(x^2) - 2x^4
y(-x) = 3 * I -x I - 2x^4 - четная
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ustimenkoanna187
Предмет: Математика, автор: dimavoevodskij21184
Предмет: Українська мова, автор: denyyys123
Скласти складний план до цього тексту:

Мені здається, що людство прагне винайти ідеал, протягом усієї своєї історії. Звертаючись до літератури і мистецтва, ми можемо спостерігати, як поняття ідеалу змінювалось у різні епохи. А найголовніше, що люди прагли свій ідеал створити, уявити, побачити. Це відбувалося в літературі, скульптурі, живописі. Так виникли ідеальні образи. Але вони ідеальні для митців, які їх створили, і не завжди збігаються з нашими уявленнями. Люди мріяли і про ідеальне суспільство. Але ідеальної епохи або ідеального суспільного ладу винайти так і не вдалося. Ну що ж, можливо, це ще попереду. Але, я впевнена, що ідеал, отой взірець досконалості, кінцева найвища мета-промінь, є у кожної людини.

Мої прагнення цілком реальні. Я не чекаю ідеального суспільного ладу, бо розумію, що суспільство — це люди, а ідеальних людей не існує. Тому я прагну досягти нормальних людських стосунків у своєму найближчому оточенні. І якщо кожна людина прагнутиме того ж самого, то, можливо, наше життя буде кращим.

Отже, щодо моїх ідеалів...

Мої ідеали — це моральні якості, мої і моїх друзів, моїх батьків і моїх дідів, словом, близьких мені людей. І ці ідеали не однобокі, вони мають взаємозв'язки з різними галузями життя. І навіть те, яким я уявляю своє майбутнє — це мій уявний ідеал.

Коли я була ще зовсім дитиною, то вважала ідеалом зовнішні риси людини. Тепер, коли мені п'ятнадцять, я розумію, що зовнішність — не головне в людині. Безумовно, людина повинна слідкувати за собою, бути чистою та охайною, а ось поняття краси для мене стало ніби іншим. Члени моєї родини і мої друзі не всі красиві, але для мене вони найкращі, бо їх красу я оцінюю за внутрішніми рисами, як і вони мою.

Отже, риси характеру, які я вважаю ідеальними. Найперше, це доброта. Я думаю, що це саме та риса, яка робить людину людиною, адже доброта включає в себе і чуйне ставлення до інших людей і увагу до людей старшого покоління, і любов до природи, і уміння співчувати іншій людині, і турботу про братів наших менших, і багато-багато інших якостей, які я б хотіла виховати у собі. Іноді важко бувати добрим: хтось дратує, хтось заважає, хтось галасує, а хтось просто не подобається. Тоді я намагаюсь подолати в собі емоції, розуміючи, що якась риса мого характеру теж може не подобатись іншим. Хочу навчитися сприймати людей такими, які вони є, хоча схиляюсь до гуманістичних рис у людині.

Сподіваюсь, що в своєму розумінні ідеалів, я не самотня. І чим більше буде прихильників гуманістичних тенденцій, тим добрішим буде навколишній світ. Можливо, саме тоді і прийде найдосконаліша епоха в історії людства.
Предмет: Литература, автор: kristina263